Restaurace Kulový Blesk

Hospoda u Ípáku, tedy na místě se skvělou dostupností, ať už jste z Bohnic, Dejvic nebo Jižňáku…. (spoluobčané z ostatních čtvrtí, měst, regionů či zemí jsou samozřejmě take zváni .-)

Čtrnáct rotujících píp, česká kuchyně, nekuřácká restaurace s možností kouřit na baru, zahrádka s grilem, tak to je Kulový blesk. Ostatní netřeba psát, přijďte a Kulový uvidíte.

Webové stránky: www.restauracekulovyblesk.cz

Telefon rezervace: +420 721 420 859

Otevírací doba:

PO – PÁ 11:oo – 23:oo

SO – NE 17:oo – 23:oo

3 comments
  1. Na internetu jsme se dozvěděli o této restauraci a zaujalo nás, že zde můžeme ochutnat více druhů piva. Minule jsme byli U prince Miroslava, kde se nám vcelku líbilo. Tak jsme s kolegou vyrazili plni očekávání na naše rezervovaná místa do restaurace Kulový blesk. Poseděli jsme asi 4 hodinky a ochutnali cca 10 druhů točených piv + nějaké jídlo. Můžu všem doporučit návštěvu této provozovny, neboť nám zcela vyrazil dech přístup místního personálu. Oba číšníci byli bez nadsázky řečeno famózní profesionálové – neboť – ač měli zcela plnou hospodu, nepoznali jsme to na rychlosti obsluhy ani na kvalitě, vstřícnosti a vzornosti obsluhy. Jestliže škarohlídové někde jinde narazí na nějaké drobné chybičky, zde v této pivní oáze nenarazíte (alespoň my jsme nenarazili) ani na jednu! Do Prahy se ze Zlína budu stále rád vracet, pokud tam narazím na takhle pohodové lidi. Dej bůh štěstí. V.

  2. Náš Kuláč… i v tej Praze může být jako v ráji… 🙂

  3. Snad jen jedinkrát se mi zde (po asi deseti návštěvách) stalo, že by se obsluha chovala naúplně vhodně. Jinak z pravidla velmi příjemná, ochotná a schopná. Málo kde v ČR na takovou narazíte. A dobrou restauraci dělá kromě dobrého jídla, pití a piva (nemohl jsem si odpustit ho uvést zvlášť :-)) i obsluha. Takže držím palce, aby Vám to vydrželo a rád se budu vracet.

Napsat komentář