Zelenáčova Šopa

V centru Zlína se již 17. let nachází hospůdka pivních speciálů Zelenáčova Šopa, která je zároveň  hudebním a divadelním klubem s živou hudební produkcí (út,čt,ne). Hraje zde také domácí divadlo Hrocha, Pásovce a jejich přátel.

Kuchyň je v provozu po-pá: 11:00-22:00 a o víkendu po domluvě. V sálku pro 60 lidí a salonku s kapacitou 30 míst můžete ochutnat trvale pivo Zlínský Švec z minipivovaru v Malenovicích, (ve Zlíně pouze u nás!!!) Celkem na 12 kohoutech čepujeme piva z minipivovarů a malých pivovarů z Moravy i Čech (Poutník, Chotěboř, Kout na Šumavě, Svatováclavský Olomouc, Koníček Vojkovice, Kozlovice, Opat Olivětín, Polička a další). Dva kohouty jsou vyhrazeny pro točené nealko (Kofola, Citron). Dvakrát ročně pořádáme pivní košt, kdy během 4 dnů můžete ochutnat více než 70 různých piv. V celém prostoru naší restaurace se kurnik šopa nekouří!

Webové stránky: www.sopa.cz

Rezervace tel.: +420 603 240 882 nebo na e-mailu sopa@sopa.cz

Otevřeno:

Po-Pá 11:00 – 24:00
So-Ne:  15:00 – 24:00

4 comments
  1. Konečně něco ve Zlíně, kde se dá pit netradiční pivo (třeba Matušci, Kocouři, Koníčči a samozřejmě Zlínský švec apod. – mňam)…A ještě si koupit ševca či něco dalšího s sebou do petky (2 speciální kohouty na plnění Pet-lahví). A taky nekuřácké prostředí, což je k vychutnání si pivečka super…A mimo koncertů tady nic nehraje, což se mi taky moc líbí (čék se nemusí přeřvávat s rádiem…:-))

  2. Děkujeme za pochvalu. Jsme potěšeni, že i ve Zlíně (i když dost pomalu) lidé přicházejí na to, že kromě desítky a ležáku existuje nepřeberné množství pivních variant a dobrot. Pomaličku se v tom orientujeme a snažíme se přivézt zlínskému pivaři vždy něco nového. V tom nám pomáhají kluci Aliančníci, kteří jsou o několik délek před námi. Taky velkou zásluhu má na tom Martin Velísek který pro nás vaří Zlínského Ševce. Martin přislíbil, že asi od února kdy dokončí stěhování svého minipivovaru ze Sazovic do Malenovic do prostoru kde před 60 lety ještě pivovar fungoval, zvětší nejen výstav, ale hlavně rozšíří sortiment a kromě již tradiční desítky, měl by do naší hospůdky dodávat trvale i 12°Ležák a 11° Polotmavý speciál. Tak se na vás těšíme a můžete dorazit i dříve než v únoru, tento týden jsme připravili ZVĚŘINOVÉ HODY a na sedmi pípách určitě poteče něco dobrého. Takový Kančí gulášek zalitý Pšeničným od Valáška to nemá chybu. Martin Čurda Juřík Zelenáčova šopa

  3. Velký výběr čepovaných i lahvových piv. Milý personál (i majitel:), šikovný kuchař a přes svůj název i velmi příjemné komorní prostředí. No prostě super

  4. Je dobře, že je ve Zlíně hospoda tohoto typu. Pro milovníky piv z malých a středních pivovarů je to místo, kde má člověk možnost ochutnat něco nového. Před několika lety to byla Šopa, která byla pivní oázou ve Zlíně, kam se člověk těšil na Opata (zvláště vánoční speciál, který bohužel za poslední dva roky jsem neměl možnost si vychutnat a to musím říct, že se na něj vždycky těším jak malé děcko). Třebaže Zlín se pomalinku pivně zlepšuje, tak Šopa je pořád pivní oázou. Ještě více se mi líbí, že je nějaký ten čas nekuřácká. Pivní košty jsou příjemným zpestřením a již dnes se těším na další v květnu.

Napsat komentář